Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Вбивцю блогера на волю не випустять
16-Бер-15 831 0.0 0
Прокуратурою Чернігівської області забезпечено участь в апеляційному судовому розгляді кримінального провадження щодо резонансного вбивства в м. Чернігові відомого блогера Олександра Ткаченка - повідомляє прес- служба обласної прокурати.

За скоєння в листопаді 2012 року його вбивства та закінченого замаху на вбивство його товариша вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 21 жовтня минулого року до 10 років позбавлення волі засуджений сусід родини Ткаченків, 51-річний Ігор Кошелєв.

На цей вирок захисником була подана апеляційна скарга, у якій оспорювалися кваліфікація злочинів та суворість вироку.

У п’ятницю, 13 березня, завершився розгляд цієї скарги апеляційним судом. Згідно його рішення, скаргу залишено без задоволення, вирок – без змін. З цього моменту вирок набрав законної сили.

Як вже повідомлялося раніше, на підставі представлених прокурором доказів суд при розгляді справи по суті дійшов висновку, що під час скоєння злочинів убивця перебував у стані емоційного напруження, але не в стані фізіологічного афекту. Тобто спланував свої дії, здійснив їх послідовно, осмислено, а не раптово, спонтанно та хаотично.

Зокрема, сукупність доказів підтверджує той факт, що постріли здійснено не зблизька, а зі значної відстані. Тобто не в ході сварки і штовханини, як стверджував обвинувачений, а прицільно зі сходової клітини. Бажаючи поквитатися за нанесені образи, він умисно вимкнув у розподільчому щитку освітлення в квартирі Ткаченка, таким чином виманивши його звідти, та здійснив постріли в нього з мисливського карабіну.

Після цього обвинувачений не залишив місця злочину, а, навпаки, почав переслідувати товариша вбитого, який тікав і ніякої загрози для нього не становив. Достовірно знаючи, що втікач ховається за зачиненими дверима квартири, він з метою умисного вбивства здійснив два постріли крізь ці вхідні двері. З незалежних від обвинуваченого причин жертві спричинено не летальні ушкодження, а поранення середньої тяжкості.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:блогери, Кримінал, The Faculty


Читайте такожКоментарі (0)
avatar