реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Увага: конкурс для учнів!
11-Бер-10 1927 0.0 0
З 1 березня Чернігівський благодійний фонд ім. Софії Русової оголосив конкурс на кращий малюнок для майбутнього макета пам’ятника Софії Русовій. Пам'ятник буде встановлено в с.Олешня Ріпкинського району біля родової садиби знаменитої просвітительки. Також оголошено конкурс на кращий вірш, присвячений Софії Русовій.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл Чернігова та Чернігівської області. Автори кращих малюнків та віршів отримають винагороди у вигляді грошових премій.

За результами кожного з конкурсів буде визначено три кращі роботи, відповідно за I місце в конкурсі малюнків переможець отримає 500 грн, за II місце – 300 грн, за III місце – 200 грн.

У конкурсі віршів переможці отримають: за I місце – 300 грн, II місце – 200 грн, III місце – 100 грн.

Роботи надсилати на електронну адресу: s_rusova@i.ua, або звичайною поштою на адресу: 14000, м.Чернігів, вул. Пушкіна, 34В, благодійний фонд ім. Софії Русової.

У листі не забудьте вказати свої контактні дані, вік, клас та школу, в якій навчаєтесь.

Кінцевий термін подання робіт – 7 травня 2010 р.

Оголошення переможців та вручення премій відбудеться 14 травня 2010 року. Імена переможців будуть опубліковані в засобах масової інформації області.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:пам'ятник, конкурс, конкурс для школярів, Софія Русова, Олешня, Ріпкинський район


Читайте такожКоментарі (0)
avatar