реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Успішний запуск української ракети

06-Жов-11 917 0.0 0
Сьогодні, 6 жовтня в 00:00 за київським часом з космодрому Байконур відбувся успішний пуск ракети космічного призначення «Зеніт-3SLБ», яка вивела на орбіту космічний апарат «Intelsat-18».

Про це повідомляє прес-служба Державного космічного агентства. Ракета-носій «Зеніт-3SLБ» розроблена Державним підприємством «Конструкторське бюро« Південне »ім. М. К. Янгеля »та виготовлена ​​Державним підприємством« Виробниче об'єднання «Південний машинобудівний завод» ім. А. М. Макарова у кооперації з російськими і українськими підприємствами.

Телекомунікаційний супутник «Intelsat-18» вагою 3200 кг виготовлений компанією Orbital Sciences Corporation (OSC) за замовленням компанії Intelsat Ltd. (Міжнародна організація супутникових телекомунікацій, Вашингтон, США). Супутник призначений для обслуговування країн Східної Азії, Тихо-атлантичної та Західної частини США та надання телекомунікаційних послуг країнам Французької Полінезії і східній частині Австралії.

Успішний пуск ракети-носія «Зеніт» проведено в рамках міжнародного проекту «Наземний старт».Теги:космос, українська ракета, байконур, КБ Южне


Читайте такожКоментарі (0)
avatar