Головна › Новини › ПОГЛЯД
Україна вимагатиме від Росії компенсації за Голодомор
30-Трав-14 983 5.0 0
Україна повинна вимагати від Росії компенсації за Голодомор. Про це заявив директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергій Пархоменко.

«Путінська Росія по факту визнала себе правонаступницею Радянського Союзу. Путін і його оточення роблять все, аби стерти пам'ять про тих українців, які загинули під час сталінських репресій, які були замордовані в таборах, заморені голодом. Кремль займається нахабним перекрученням історії, виправдовує сталінізм. Після загарбання Криму не може бути ілюзій – з Москвою не можна домовлятися, по ній треба бити, бити в першу чергу фінансово. Маємо діяти як євреї, які після Другої світової війни вибивали компенсації в Німеччини за Голокост. І зараз як ніколи актуально повернутися до питання компенсації за Голод 32-33 років», - каже експерт.

Сергій Пархоменко також додав, що зараз необхідно ввести кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору, заборонити використання радянської символіки.

«Це дасть можливість поставити на місце всіх, хто в Україні виступає проти існування нас як держави, хто не визнає національні цінності українців і хоче стерти національну пам'ять», - наголосив директор ОПАД.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:окупація Криму, Україна - Росія, Голодомор


Читайте такожКоментарі (0)
avatar