реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Нас мало бути сто мільйонів...

Сьогодні оголосили уточнені цифри кількості жертв терору голодом. Геноциду української нації:
1921-1923 - 3,5 млн
1933-1933 - 10,5 млн
1946-1947 - 1,5 млн
Разом - 15,5 млн

Під висновками вчених стоять підписи провідних криміналістів, правників та демографів. На більшість із них здійснювався асиметричний тиск "свідєтєлєй 3,9 млн жертв, да і то нєпанятна".

Шкода, що свої принципові перемоги ми здобуваємо в атмосфері секретності. Але після Міжнародного форуму все розсекресючено. З високої трибуни говорили Шепітько, Папакін, Білий, Герасименко, ще раніше до висновків приєднався й Глузман. І десятки инших вчених та академічних інституцій.

А ще ми поборемося за масову, молодіжну авдиторію. Яка має не просто знати про московські фабрики голоду, але й бути адвокатом наших повсякденних позовів до теперішньої РФ. Для цього - усе інтерактивне начиння в залу памяти Музею Голодомору-геноциду: 3D-мепінг, touch-екрани, світлові інсталяції та звукові системи.
Ні, це не буде shiow-room. Але виглядає не гірше, ніж у Музеї варшавського повстання чи Яд-Вашем. І так, там багато молоді!

Ростислав МАРТИНЮК

PS ...2021 року українців мало бути не менше 100,000 млн. І саме сто років тому наша нація розгорталася в глобальну силу, за демографічним потенціалом співставну з японцями, британцями чи американцями. У нас серйозні питання до русскіх. Все ще попереду.Теги:Україна - Росія, Ростислав Мартинюк, Голодомор, СРСР


Читайте такожКоментарі (0)
avatar