реклама партнерів:
Головна › Новини › Місто

У Прилуках люди перекрили рух транспорту по вулиці Шевченка

7 червня в Прилуках близько двох десятків містян перекрили рух автотранспорту по вулиці Шевченка. Протестувальники вимагали від міської влади припинити рух великовантажівок їхньою вулицею, адже це призводить до руйнування дороги, помешкань прилучан і є загрозою для їхнього життя. Підтримати людей також прийшли депутати Прилуцької міської та районної рад від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», громадські активісти, представниця КУНу.

Нагадаємо, що 31 травня 2012 року мешканці вулиці Шевченка міста Прилуки Чернігівської області провели пікетування міської ради з вимогою вирішити проблему, яка виникла у результаті бездумної політики міського голови Юрія Беркута. Мешканці вулиці Шевченка, зокрема місцева активістка Наталія Гуцол, вже неодноразово зверталися до влади Прилук із проханнями, а згодом – вимогами забезпечити їм нормальні умови проживання на власній вулиці. Причиною обурення прилучан стало те, що за вказівкою міського голови по вулиці Шевченка почали їздити вантажівки, руйнуючи при цьому абсолютно необладнану для їхнього руху дорогу, приватні помешкання прилучан та загрожувати особистій безпеці мешканців вулиці. Раніше вантажівки курсували вулицею, де мешкає сам Юрій Беркут

Тоді ж всі учасники пікетування зайшли до зали сесійного засідання Прилуцької міськради. Адже надавати слово окремим представникам громади міськвиконком відмовився. Побачивши в сесійній залі простих прилучан, які прийшли відстояти свої права, міський голова втік під крики протестувальників і опозиційних депутатів «Ганьба!».

31 травня сесія Прилуцької міськради ухвалила рішення, зведене до абсурду: рух по вулиці Шевченка заборонили автівкам, вантажопідйомністю понад 12 тонн. Обурені порожнім рішенням провладної більшості, депутати-опозиціонери покинули засідання сесії.

«Рішення, яке ухвалила провладна більшість на останній сесії міськради, жодним чином не вирішує проблеми прилучан. Це просто відволікаючий маневр міського голови і його прибічників, аби стишити радикальну налаштованість прилучан. Проте люди не піддалися на подачку влади у вигляді гіркої цукерки в красивій обгортці. Сьогодні прилучани вийшли на чергову акцію протесту, вдавшись до рішучих дій – вони перекрили рух транспорту. Адже вже в них вже не має сили терпіти цю ситуацію», – наголосив депутат-свободівець Прилуцької міської ради Валерій Чернов.

«Люди сьогодні показали владі Прилук, що вони готові боротися за свої права, – зазначила депутат Прилуцької райради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Вікторія Дротянко. – Бачимо сьогодні, що влада, яку люди призначили працювати на благо громади, відмовляється виконувати свої прямі обов’язки – працювати в інтересах громади і забезпечувати їй гідне життя в рідному місті. Але ж це не може тривати вічно.

Люди активно почали захищати свої інтереси і права, що дуже радує. Адже прилучани нарешті почали розуміти, що саме вони є владою в місті, а чиновники є тимчасовими робітниками, які працюють за дорученням громади».

Мешканці вулиці Шевченка міста Прилуки, зокрема організатор акції Наталія Гуцол, висловили подяку свободівцям за підтримку у відстоюванні прав представників прилуцької громади. Націоналісти в свою чергу заявляють, що завжди перебували на боці простих українців, що й робитимуть надалі, відстоюючи соціальну й національну справедливість.

Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»


Теги:Прилуки, Юрій Беркут, Свобода


Читайте такожКоментарі (0)
avatar