реклама партнерів:
Головна › Новини › Місто
Чи полетить Беркут з посади?
29-Трав-12 1257 0.0 1
28 травня представники Прилуцької міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» направили повідомлення до міської ради про проведення 8 червня цьогоріч зборів громадян щодо обрання ініціативної групи для проведення місцевого референдуму.

Мета референдуму, ініціаторами якого спільно зі «Свободою» виступають представники місцевого КОДу, є припинення повноважень чинного голови міста Прилуки Чернігівської області Юрія Беркута та відміна рішення міськвиконкому про підвищення комунальних тарифів.

Нагадаємо, що 10 квітня 2012 року в місті Прилуки Чернігівської області представники Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провели пікетування міської ради. До акції також долучились активісти інших партій-членів КОДу, громадських організацій та мешканці Прилуки. Мітингувальники протестували проти необґрунтованого підвищення тарифів на комунальні послуги та бездіяльності міської влади. Активісти вимагали від керманичів міста належним чином вирішити нагальні міські проблеми, адже бездіяльність прилуцької влади, а зокрема міського голови Юрія Беркута, просто обурлива і набрала вражаючих масштабів (http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029229/).

Тоді народне зібрання ухвалило резолюцію з вимогами до міської влади. У документі, зокрема, було зазначено, що в разі невиконання вимог очільником міста та його підданими прилучани ініціюватимуть референдум щодо відставки Юрія Беркута з посади міського голови Прилук. Проте рахуватися з думкою прилучан та зважати на їхні проблеми влада, очевидно, не збирається.

Відтак 28 травня «Свобода» розпочинає процес підготовки та проведення місцевого референдуму щодо припинення повноважень міського голови Прилук Юрія Беркута. Причина таких рішучих дій – повна безгосподарність міської влади та бездіяльність у вирішенні нагальних соціальних проблем мешканців Прилук.

8 червня 2012 року «Свобода» спільно з партіями-членами КОДу проведе ініціативні збори з питань підготовки та проведення референдуму. На зборах буде обрано ініціативну групу, яка наділі займатиметься питаннями, які стосуються референдуму та його проведення.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Прилуки, Юрій Беркут, опозиція, Свобода, міська рада


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
От як би ще прокуратура не чекала сигналу «зверху», то Беркут не тільки полетів з посади, а й взагалі опинився б в буцигарні, бо кримінальні справи відкриті, докази є, а законного і логічного завершення не має. Беркут – злодій і сподіваюсь, що прилучани не чекаючи від влади подачок, самотужки через референдум покарають цього хамовитого хабарника.
avatar