Головна › Новини › Гарячий коментар
Прилуцька поліція бореться з націоналістами?
13-Трав-17 2107 0.0 0
У ці травневі дні на Чернігівщині відбулася спроба реваншу колишніх регіоналів та антиукраїнських сил, а правоохоронні органи натомість розпочали… політичне переслідування націоналістів. Так, у місті Прилуки 9 травня 2017 року на приміщенні міського будинку культури була вивішена комуністична символіка -- червоне полотнище із написом «Победа будет за нами», і це коли діє Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Також протягом травня в центрі Прилук людей «труїв» агітаційний намет «Опоблоку». Після усної розмови свободівців із агітаторами «Опоблоку», націоналісти почали отримувати дзвінки із «попередженнями» від місцевих «опоблоківців». Таку телефону розмову мав депутат Прилуцької міської ради від ВО «Свобода» Ігор Дубровський.

11 травня невідомі особи знесли в Прилуках намет «Опозиційного блоку».
А вже через годину після інциденту поліція завітала до свободівки Тетяни Федотової, висуваючи їй усну підозру в можливій організації знесення «опоблоківського» намету. Поліція продовжує відвідувати свободівців за місцями роботи та проживання. Правоохоронці наполегливо «просять», щоб свободівці взяли «вину» за знесення намету на себе, інакше погрожують відкриттям кримінального провадження. Окрім власних внутрішніх переконань, що це зробили саме представники ВО «Свобода», працівники поліції інших аргументів не надають.

Чернігівська обласна організація ВО «Свобода» вимагає від правоохоронців припинити необґрунтоване переслідування. Закликаємо розслідувати діяльність антиукраїнських сил на Прилуччині, а також випадків порушення Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Зокрема, вивішування так званого «червоного прапору перемоги» на приміщенні міського будинку культури, встановити та притягнути до відповідальності посадових осіб Прилуцької міської ради.

Прес-служба Чернігівської обласної
організації ВО «Свобода»Теги:декомунізація, Прилуки, ГУНП в Чернігівській області, Свобода, Опозиційний блок


Читайте такожКоментарі (0)
avatar