реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

«U-LEAD з Європою» допоможе Менській громаді

19-Квіт-21 671 0.0 0
Завершився відбір громад для участі в програмі підтримки по формуванню спроможних мереж освіти та медицини, яку надаватиме Програма «U-LEAD з Європою».

На Чернігівщині Менська громада отримає експертну підтримку від Програми у формуванні спроможної мережі освіти. Фахівці громади отримають можливість пройти навчання, обмінятись досвідом із колегами з громад, що вже сформували мережі, здійснити віртуальні візити в такі громади, отримати консультативну підтримку експерта на етапі планування та формування мережі та провести зустріч з обміну досягненнями (наприкінці року після завершення формування мереж).

«Спроможна мережа освіти дозволить підвищити якість освітньої послуги, та підвищити фінансову спроможність громади. Менська громада отримала можливість пройти непростий шлях формування
мереж, використовуючи найкращий досвід», - наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Для участі у програмі з усієї країни відібрано 91 громаду, населення яких не перевищує 50 тис. жителів. Одна громада може взяти участь лише у робочій групі із формування лише однієї мережі. Навчання відбуватиметься онлайн і триватиме з початку травня до кінця 2021 року. Усі заходи є безкоштовними для учасників.

Дмитро КЛИМЕНКО, "Голос України"


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ОТГ, самоврядування, децентралізація, конкурси, Менська ОТГ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar