Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
У Чернігові проведено міську об’єднавчу конференцію Руху
25-Чер-13 926 5.0 0
25 червня 2013 року чернігівські міські організації Української народної партії та Народного руху України провели об’єднавчу конференцію.
Представник чернігівського об’єднавчого комітету Володимир Ступак поінформував делегатів про рішення з’їздів УНП і НРУ та процес об’єднання рівноправних партнерів, що сповідують спільні ідеологічні цінності у єдину політичну силу в Україні та області. Він із задоволенням відмітив на Чернігівщині динамічну перереєстрацію членів партій до об’єднаного Руху.

Володимир Ступак повідомив, що Рух вже підписав договори про партнерство з Українською республіканською партією та Конгресом українських націоналістів. Отже, впевнено розпочався процес гуртування прихильників правої і правоцентристської ідеології у єдину, юридично оформлену, політичну силу. Саме цей правовий демократичний шлях є єдиним можливим для перспективного поступу України. Він відкриває нові можливості для консолідації всіх національно-демократичних сил та опозиції в цілому задля захисту національної держави, демократії, національних інтересів.

Делегати обговорили мету та завдання партії і міської організації в умовах погіршення внутріполітичної ситуації в країні, загострення суперечностей між владою та суспільством. Рухівці намітили конкретні політичні заходи щодо захисту прав і свобод громадян, суспільних та національних інтересів у Чернігові.

Прийнято рішення про створення чернігівської міської організації об’єднаного Руху. Її головою обрано Сергія Чернякова, заступниками – Олександра Даценка, Надію Галковську та Людмилу Івашко.Прес-служба Чернігівської міської організації

Народного руху України (Української народної партії «РУХ»)
Коментарі (0)
avatar