реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

"Тойоти" мера: СБУ знайшла порушення там, де їх не знайшла прокуратура

21-Чер-12 1046 1.0 1
В історії з незаконним, на думку Демальянсу, отриманням двох дорогих авто мером Чернігова, нарешті з’явилося світло в кінці тунелю. Місцева СБУ, на відміну від Прокуратури, знайшла таки склад злочину в діях місцевих чиновників та мера.

У відповіді Управління СБУ в Чернігівської області йдеться про те, що у фактах отримання двох Тойот міською радою встановлено ознаки таких злочинів з боку посадових осіб Чернігівської міської ради:
● стаття 17 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
“Органам державної влади, органам місцевого самоврядування забороняється одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно послуги та майно, крім випадків, передбачених законами або чинними міжнародними договорами України”;
● стаття 12 Закону України «Про місцеве самоврядування».
“Сільський, селищний, міський голова не може бути депутатом будь-якої ради, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, в тому числі на громадських засадах …”, - Чернігівський міський голова очолює Спілку ветеранів-афганців, яка передала першу Тойоту міській раді.

На даний момент СБУ скерувала матеріали перевірки до Прокуратури Чернігівської області для вжиття заходів прокурорського реагування. ДемАльянс чекає на реакцію прокуратури. «Ми вважаємо неприпустимим з боку міської ради і особисто міського голови Чернігова Олександра Соколова здійснення різного роду «оборудок» для покращення свого комфорту. Спочатку тойоту меру дарують афганці, потім іншу тойоту передає мерії комунальне підприємство. Переконаний, що меру перш за все необхідно думати про інтереси громади Чернігова, а потім про свої власні» - висказав свою позицію Голова Чернігівської обласної організації ПП «Демократичний Альянс» Андрійченко Ігор.

Історія з безкоштовною передачею від Чернігівської обласної організації Спілка ветеранів-афганців Чернігівській міській раді автомобіль Toyota Camry в безкоштовну оренду (http://svoboda.fm/politics/chernigov/214872.html), приблизною вартістю від 265 до 425 тисяч гривень, розпочалася ще в лютому цього року. На цьому автомобілі наразі їздить міський голова Чернігова Олександр Соколов. Цікавим є те, що в Спілці ветеранів-афганців Олександр Соколов займає керівну посаду.

В середині березня Демократичний Альянс подав скаргу до Прокуратури щодо отримання міською радою даного автомобіля, але Прокуратура не знайшла складу злочину.

Деякий час тому ДемАльянсу стало відомо про отримання міською радою Чернігова, ще однієї Тойоти. (http://www.gorod.cn.ua/news_35393.html), але вже від свого комунального підприємства “Дільниця з благоустрою”. Незрозумілі отримання міською радою автомобілів з високою вартістю змусили ДемАльянс подати звернення вже до Управління СБУ в Чернігівській області.

Прес-служба
Чернігівської обласної організації
Політичної партії “Демократичний Альянс”Теги:Тойоти, СБУ, Демальянс, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Це нічим не закінчиться, бо ригі, до яких нележиь тепер і Соколов стоять над законом.
avatar