Суд над мером-хабарником
![](https://siver.com.ua/_nw/131/s46603985.jpg)
Судовий процес над чиновником триває вже 5 рік. Засідання по цій справі постійно затягуються та переносяться, а мер, попри те, що засуджений до 6 років тюрми, досі перебуває на волі і відпочиває на своїй заміській дачі.
Прошу колег журналістів прибути на дане судове засідання, аби на власні очі переконатися у вибірковості української Феміди та у тому, як насправді «борються» з хабарниками в Україні.
10 жовтня, 10:00, м. Київ, вулиця Пилипа Орлика, 4а.
Максим Білоусенко
Читайте також |
Коментарі (0) |