Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Старовинні монети в упаковці від пігулок
10-Чер-13 893 0.0 0
Старовинні монети громадянин намагався вивезти за кордон, приховавши в упаковці від пігулок

Як повідомлялося раніше, з 26 травня цього року митний контроль потягів сполученням «Київ – Санкт-Петербург» та «Санкт-Петербург – Київ» здійснюється під час їх руху на ділянці залізничного маршруту «Горностаївка-Чернігів-Горностаївка». Таке нововведення має позитивні наслідки для пасажирів, адже скоротився загальний час руху потягів за даним маршрутом (за рахунок зменшення часу зупинки на станції Горностаївка, де раніше проводився митний контроль).

Водночас громадянам, які намагаються порушити митні правила, зробити це стало складніше. Підтвердження цьому – нещодавній випадок.

Громадянинові Росії, який повертався з Києва до Санкт-Петербурга, перед початком митного контролю інспектор запропонував заповнити митну декларацію. В декларації він вказав, що переміщує книгу 1896 року видання та особисті речі. Після цього, під час огляду особистих речей, інспектор виявив поліетиленовий пакет з лікарськими засобами. В одній з упаковок замість пігулок знаходилися 3 старовинні монети 1831, 1833 та 1912 років випуску та медаль «За безупречную службу» ХХ лет КГБ» 1958 року. Пояснюючи свої дії, громадянин зізнався, що свідомо приховав старовинні предмети, знаючи про заборону їх переміщення через кордон.

Відносно громадянина складено протокол про порушення митних правил. Відповідно до норм діючого законодавства переміщення предметів старовини дозволено тільки за наявності дозволу Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через кордон.

Задекларована старовинна книга також не підлягає вивезенню за межі України. Предмети, що були приховані, вилучені за протоколом. Книгу прийняли на тимчасове зберігання.

Головне управління Міндоходів у Чернігівській областіТеги:Контрабанда, митниця, старовинні монети, нумізмати


Читайте такожКоментарі (0)
avatar