Головна › Новини › ПОДІЇ
Срібнянський рекорд: 101 центнер з гектара!
04-Сер-20 489 0.0 0
У сільськогосподарському товаристві «Батьківщина» Срібнянського району на Чернігівщині зафіксовано національний рекорд — найвищу врожайність зерна

У сільськогосподарському товаристві «Батьківщина» Срібнянського району на Чернігівщині, яке очолює народний депутат минулого скликання Олег Дмитренко, зафіксовано національний рекорд — найвищу врожайність зерна.

Це 101 центнер з гектара. Рекорд у категорії «Агропромисловий комплекс» засвідчила експерт Національного проекту «Книга рекордів України» Юлія Бичай — для цього під її контролем проведено заміри площі та зважування намолоченого зерна. Диплом книги рекордів отримали не тільки головний агроном СТОВ «Батьківщина» Володимир Якименко, а й директорка ДП «Івківці» Ганна Кравченко, оскільки насіння було придбане в цьому державному підприємстві.

Срібнянський рекорд на площі 211 гектарів дала озима пшениця «Берегиня миронівська» селекції Миронівського інституту пшениці імені В. Ремесла НААН.

Загалом, повідомили в департаменті розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА, без врахування срібнянського рекорду зі 100 тисяч гектарів (41% площ) аграрії Чернігівщини зібрали понад 456 тисяч тонн зерна. Середня врожайність ранніх зернових та зернобобових — 45,2 ц/га (+0,8 ц/га до 2019 року). Надзвичайний для краю результат у господарстві «Батьківщина», звісно, приємний і говорить про потенційні високі можливості земель на півдні області, де є навіть чорноземи. Проте нині лідером зі збору врожаю у краї є поліський Чернігівський район, де вже намолотили 41,6 тисячі тонн. Хороші результати також у південних Прилуцькому та Носівському районах, повідомляє наш власкор Василь ЧЕПУРНИЙ "Голос України"

Фото зі сторінки у Facebook газети «Срібнянщина».


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:книга рекордів, жнива, рекорд, Срібнянський район


Читайте такожКоментарі (0)
avatar