реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач
Шахрайство влади щодо теплопостачання викриває "Свобода"
07-Лис-13 914 5.0 1
Фракція ВО «Свобода» підтримає законопроєкт щодо ліцензування діяльности з виробництва теплової енергії, бо він має необхідний технічний характер. Проте ми вважаємо, що політика влади в царині теплопостачання є шахрайством, тому її має бути кардинально переглянуто, – заявив народний депутат від ВО «Свобода» Руслан Марцінків, виступаючи в парламенті 5 листопада 2013 року.

«Як відомо, нині катастрофічна ситуація з розрахунками за спожитий газ перед Росією. З одного боку, Партія регіонів і комуністи запровадили вексельні розрахунки із заборгованости держб’юджету перед підприємствами теплопостачання. А з иншого боку, 4 листопада міністр енергетики та вугільної промисловости Е. Ставицький заявляє про те, що за рахунок теплокомуненерго погасять борги перед Росією. Тобто влада розраховується з ТКЕ векселями, а комунальні підприємства розплачуються за спожитий газ живими грошима мешканців. Це фактично шахрайська гра в наперстки у виконанні режиму Януковича», – заявив свободівець.

Парламентар зазначив, що в державі відсутня зрозуміла тарифна політика, не кажучи про стратегію розвитку галузі теплопостачання.

«Останні новели від уряду Азарова – це заборона індивідуального опалення. Відповідний законопроєкт уже розробила влада, замість того, щоби підтримувати розвиток альтернативних видів джерел теплопостачання та запровадити 100-відсотковий облік споживання тепла, що перекриє корупційні схеми в галузі. Инше питання, чи буде сланцевий газ, видобування якого заплановано, йти в першу чергу на потреби теплокомуненерго та потреби населення, чи буде йти тільки олігархам, які будуть наживатися за рахунок людей», – заявив Руслан Марцінків.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:індивідуальне опалення, олігархи, сланцевий газ, опозиція, Свобода


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
А мені було б цікаво послухати Марцінкова з приводу того, чому свободівці зірвали час уряду у парламенті й тим самим допомогли регіоналам вийти "сухими з води"? Й коли тепер бюджетникам чекати грошей, бо від міністрів відповіді так і не почув?!
avatar