Головна › Новини › ПОДІЇ
Сценарій хаосу запущено: підсумки брифінгу
13-Груд-19 514 5.0 0
Після так побудованих прес-конференцій, обиватель почне думати, що найгірші люди в Україні - це ветерани та волонтери. Європейський обиватель, до речі, також. Виникає питання, кому це потрібно? Тільки владі, яка орієнтується не на громадянина, а на обивателя і хоче його залякати.

D'ячеслав КИРИЛЕНКО

Що там робив президент Зеленський - на бріфінгу Міністра МВС? Думаю, вони й самі чудово розуміли, що з такою слабкою наявною доказовою базою Авакову і ментам мало хто повірить. Тому взяли з собою Зеленського, який має свою фанатську/електоральну базу - в розрахунку на сліпу віру в царя і емоційну складову. Безпрецедентна маніпуляція, треба зауважити. Наявність якої вже само по собі ставить під сумніви чистоту намірів МВС і Зеленського.

Євген ПОЛОЖІЙ

Пресконференція з приводу “розкриття вбивства Шеремета” залишила відчуття погано написаної і дурно зіграної вистави.

І мова не про те, причетні чи непричетні названі слідством особи. Без знання повних матеріалів слідства це просто привід для розумових спекуляцій і пустих суперечок. Мова про старанне ухилення організаторів пресконференції від зазначення мотиву скоєння злочину.

Також кидається в око формат самої пресконференції, в силу якого журналістам не дали змоги поставити жодного запитання, які дійсно суттєві для справи.

Так, з наявних у мережі фрагментів підозри можна зрозуміти, що злочин скоєно “прибічниками панування білої раси»” з метою “дестабілізації суспільної обстановки”. Це навіть не смішно.

Спочатку на конференції нам повідомляють про корисливий мотив інших подібних злочинів, в яких підозрюється названа група осіб. Потім натяком повідомляють про махінації підозрюваних із грошами, які зібрані в якості внесків волонтерам АТО.

І що нам слід повірити, що шахраї і вбивці з меркантильних мотивів почали вибивати “заради панування білої раси”? Серйозно?

Наприкінці конференції голова Нацполіції голосом масона останнього ступеню втаємниченості повідомив про “системне перешкоджання слідству” і висловив надію, що це “перешкоджання” теж буде розслідувано межах справи Шеремета.

Враховуючи, що голова Нацполіції називає вбивство Шеремета “латентним злочином”, можна зрозуміти, що цей керівник вкрай далекий від слідства і кримінології взагалі, але навіть адміністратор від поліції повинен знати, що перешкоджання слідству має свою мету і відповідних інтересантів, і що перш ніж робити такі загадкові заяви, непогано було б зареєструвати відповідне продовження і направити його до компетентного органу розслідування, оскільки в межах вбивства Шеремета такі речі не можуть розслідуватись в силу конфлікту інтересів. Тоді, може, і з мотивами вбивства буде певна ясність.

Найбільш показовою була реакція президента і генпрокурора, які висловили сподівання, що замовники вбивства також будуть встановлені і притягнені до відповідальності.

Судячи з цих побажань, президенту і генпрокурору забули доповісти про “панування білої раси” та “дестабілізацію суспільства” шляхом вбивства іноземця, прізвище якого до вбивства знала лише незначна кількість українців.

Тому, як і в багатьох інших випадках, маємо “блискуче розкрите” вбивство без мотиву і замовників.

Михайло СЛОБОДІН, суддя Східного апеляційного господарського суду

Не послизнись, Україно

Шеремет, Звєзда, каток. Сценарій хаосу запущено.

Україна зараз в епіцентрі нової масштабної спецоперації. Ціль якої хаос і капітуляція. Головні актори цього сценарію можуть використовувати в темну, або бути керованими на концептуальному рівні. Через інформаційні потоки. І ми, і Зе можемо бути веденими цим коридором.

Тому треба бути уважними.

Бліцкріг в Нормандії не вийшов. На заваді стала патріотична спільнота - волонтери, добровольці, активісти, експерти, політики.

Атаку відбили на 4 місяці. До того часу архітекторам капітуляції необхідно знищити тих, хто їм заважає.

І ось сьогодні справа Шеремета

Я знаю багатьох затриманих. Зараз роблю все щоб допомогти їм, або хоча б з'ясувати нюанси. Деталі розповісти не можу.

Єдине, що розумію - це багатоходовочка. Будуть виливатись нові дози компромату і звинувачень на весь патріотичний табір. Десь правдиві, а десь фальсфіковані.

Всі ці дії призведуть до реальної дестабілізації. Каток поставили не даремно.

Отже, що робити.

1. Вірити в першу чергу своїм, але робити все щоб розслідування були прозорими і об'єктивними. Для цього необхідно підключити депутатський корпус. Даремно минулий президент не підтримав прийняття мого законопроекту щодо парламентського контролю над діяльністю спецслужб та правоохоронних органів. Думали, що ніколи не будуть в опозиції, напевно. Зараз ми мали б можливість розуміти законність слідчих дій. Аж до ознайомлення з деякими матеріалами слідства.Однак, навіть зараз депутати мають доступ до секретки. І опозиційні депутати є у комітетах нацбезпеки та контролю над правоохоронними органами. Звертаюсь до них, щоб виступили з ініціативою закритих засідань комітетів. Де у закритому режимі з дозволу слідчих можна розглянути важливі нюанси справи. Така практика була в минулому парламенті. Якщо МВС хоче щоб повірили звинуваченням, то гадаю це необхідно зробити.

2. Бути обережним у висловлюваннях і діях. Коли йдеш грабувати банк - дотримуюся правил дорожнього руху. Швидкі, необдумані, емоційні дії іноді призводять до поганих наслідків. А оскільки це багатоходовочка, то очевидно, деякі кроки влади є спрямовані для отримання нашої запрограмованлх реакції. Треба пам'ятати наші цілі - не допустити капітуляції і змінити цей режим в легітмний спосіб зберігаючи основи держави і боєздатність фронту.

3. Самоорганізовуватись в групи, горизонтально, обєднуватись навколо ідеї, а не вождів. Це марафон, а не стометрівка. Готуватись і згуртуватись. Концентруватися для вирішення реально важливих завдань. Не відволікатися на кожний інформпривід, а нав'язувати свій порядок денний. Це наче загальні слова, але гібридний сценарій капітуляції, можна обіграти лише гібридними ж способами. Лінійні наші методи тут не працюють.

Ну і головне, вірити в нашу перемогу і щодня реальними кроками робити все для її наближення. Приєднуватись до #Рух_опору_капітуляції Ми знаємо, що робити.

Без паніки. Прорвемось.

Андрій ЛЕВУСТеги:гібридна війна, Вячеслав Кириленко, капітулянти, Андрій Левус, вбивство Шеремета


Читайте такожКоментарі (0)
avatar