Головна › Новини › ПОДІЇ
"Русскій мір" розколюється
30-Лис-10 1001 5.0 0
Це стало очевидне на черговому з’їзді російських співвітчизників у Києві, коли Партії регіонів вдалося, за згодою російського посольства в Україні, переобрати «в режимі секретності» члена цієї партії і депутата Верховної Ради Вадима Колесниченка керівником координаційної ради, пише московська "Нєзавісімая газєта".
Частина із понад сотні зареєстрованих в Україні проросійських організацій була категорично проти Колесниченка і проти диктату Партії регіонів. «Нєзавісімая газета» також цитує джерела, з яких випливає, що лише МЗС Росії профінансував проросійські організації в Україні у минулому році на 14 мільйонів доларів, але більша частина з цих грошей, ймовірно, «потрапила до особистих кишень» керівників найбільших організацій «російських співвітчизників» в Україні.

Газета наводить слова київського експерта Михайла Погребінського, який каже, що «керівники Партії регіонів успішно експлуатують гасла про дружбу і співпрацю з Росією і нічого для цього не роблять».Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Україна-Росія, русский мир, Вадим Колєсніченко, Партія Регіонів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar