реклама партнерів:
Головна › Новини › Поради

Рецепти збереження тепла від архітектора Травки

02-Жов-13 1863 4.0 0
Холодно? Економте тепло! Це так просто!

Архітектор Віталій Травка переконаний, що для цього великі гроші не потрібні. Просто треба утеплити стіни, адже радянські будинки будувалися із замалою товщиною стін.

З середини приміщення часто утеплюють пінопластом. Але таке утеплення провокує "закисання" стін, адже між пінопластом і стінами накопичується волога. Ефективним є зовнішнє утеплення. Найкращим матеріалом є мінераловатна плита. Хоча можна використовувати і солому, і глинобетон. Проте якраз ці матеріали не рекламуються, бо дешеві.

Через вентиляційну систему вилітає до 30 відсотків тепла -- поставте решітки, що регулюються!

Заміна вікон, встановлення лічильників тепла -- це також ефективно на переконання архітектора з Чернігова. Але він переконаний, що треба переходити і на опалення тільки тих приміщень, де ви перебуваєте. Скажімо, якщо ви на роботі -- для чого гріти квартиру? Її можна нагріти і за годину до вашого приходу. Сучасна техніка це дозволяє.

Архітектор вважає, що котеджі повинні мати три котли -- електричний (для опалення вночі, коли електрика дешевша), газовий та на твердому паливі.

Спеціалісти з енергозбереження заявляють, що Україна може наполовину скоротити теплозатрати. Тобто наполовину менше споживати паливно-енергетичних ресурсів!


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:теплозатрати, архітектор Травка, теплозбереження


Читайте такожКоментарі (0)
avatar