Головна › Новини › Місто
Прокуратура завершила досудове розслідування проти міського голови Соколова
26-Бер-15 947 0.0 0
Після завершення суду по відстороненню Чернігівського міського голови від виконання обов’язків на два місяці Олександр Соколов відвідав обласну прокуратуру за відповідним викликом. Там йому вручено повідомлення про завершення досудового розслідування, в якому він є підозрюваним.

Про це повідомляє радниця міського голови Ірина Синельник. Про це пише сайт Чернігівщина: події і коментарі

Також повідомлено про можливість ознайомлення з відкритими матеріалами кримінального провадження.

Нагадаємо, прокуратурою Чернігівської області проводилося досудове розслідування щодо Чернігівського міського голови, зокрема, за фактом вчинення службового злочину при перерахуванні понад 4,7 млн грн бюджетних коштів на рахунок приватного підприємства-забудовника.

В прокуратурі заявляють, що досудове розслідування штучно ускладнюється та затягується окремими посадовими і службовими особами Чернігівської міської ради. Зокрема, підозрюваний систематично не з’являється на виклики слідчого та до суду для участі в розгляді клопотань про заходи забезпечення в кримінальному провадженні. Деякі свідки з числа працівників міської ради не з’являються до слідчого, у зв’язку з чим застосовувався примусовий привід. Зафіксовано й інші випадки намагань ускладнити розслідування з боку підлеглих вищевказаної службової особи.

У зв’язку з тим, що при продовженні перебування на посаді міський голова може продовжувати використовувати свій статус, зв’язки та повноваження для вжиття заходів, направлених на протидію досудовому розслідуванню, прокуратура Чернігівської області звертається до суду з клопотанням про застосування заходу забезпечення у вигляді відсторонення підозрюваного від посади.

Довідково:

Як вже повідомлялося раніше, кошти за державною програмою «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» були сплачені виконкомом Чернігівської міської ради за об’єкт, який не відповідав передбаченим законодавством вимогам за ступенем будівельної готовності (був готовий на 22% замість передбачених постановою Кабінету Міністрів України 75% і більше). У подальшому через банкрутство підприємства-забудовника дім не добудовано, державні гроші втрачено, а громадяни, які нагально потребують державного захисту, через ці незаконні оборудки залишились без житла.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:прокуратура Чернігівської області, комсомол, Олександр Соколов, Корупція, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar