Головна › Новини › Місто
Портланд і Чернігів стануть друзями?
21-Жов-16 648 0.0 0
20 жовтня в Чернігівській міській раді відбулася зустріч з представником системи регіонального державного управління США - Кевіном Муром, помічником керівника штабу сенатора штату Орегон Флойда Прозанські.

Як повідомила прес- служба міської ради, від системи місцевого самоврядування Чернігова у зустрічі взяли участь заступник міського голови Ольга Хоніч та представники структурних підрозділів міської ради.

Ольга Хоніч привітала американського гостя у нашому місті й ознайомила його з презентацією ресурсного потенціалу Чернігова, а також побажала гарних та приємних вражень від візиту.

Кевін Мур презентував місто Портленд (штат Орегон США), яке вважається одним із найзеленіших міст США. Він розповів про розташування міста, його соціально-економічні аспекти, а також про основні критерії розвитку туристичної галузі, культурно-масові та рекламні заходи, які проводяться для більшої популяризації цього американського міста серед туристів.

Учасники наради висловили сподівання, що сьогоднішня зустріч буде початком успішної та конструктивної співпраці між містами, зокрема, у сфері туристичної галузі.

Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Портланд, Ольга Хоніч, Чернігівська міська рада, Україна - США


Читайте такожКоментарі (0)
avatar