реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Подорожчав бензин

Сьогодні, 25 січня, майже у всіх регіонах України зросли ціни на паливо.
Зокрема, як повідомили Кореспондент в компанії UPECO, середня ціна на бензин марки А-92 склала 8,12 грн за літр, що на сім копійок більше, ніж напередодні. А-95 подорожчав у середньому на 10 копійок - сьогодні він коштує 8,53 грн за літр.

Мінімальні ціни на А-92 і А-95 зафіксовані в Київській області - 7,9 грн і 8,24 грн за літр відповідно. Найвищі в Криму і Дніпропетровській області - 8,12 грн і 8,95 грн за літр.

Водночас середня в Україні ціна бензину марки А-76/80 становила 7,64 грн за літр, збільшившись на сім копійок, дизпаливо подорожчало на 5 копійок - до 8,04 грн за літр.

Більше інформації про ціни на бензин у Києві та регіонах України - у розділі індекси на Корреспондент.biz.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет порушив справу за фактом різкого підвищення цін на бензин марок А-95 і А-92 в кінці 2010 і на початку 2011 років з боку основних операторів ринку.

Нагадаємо, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України домовилося з власниками нафтопереробних заводів (НПЗ) про стабілізацію роздрібних цін на нафтопродукти з 1 лютого 2011 року.

А прем'єр-міністр Микола Азаров пояснив зростання цін на бензин низькими показниками виробництва нафтопродуктів.

Як повідомлялося, за даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, головними причинами зростання цін на автомобільне паливо з початку 2011 року стали підвищення ставок акцизного збору і зростання світових цін на нафту.
Теги:пальне, ціни на нафтопродукти, ціна на бензин, бензин


Читайте такожКоментарі (0)
avatar