Головна › Новини › Місто
Новий тролейбус маршрутом 19 кілометрів
20-Груд-16 866 0.0 0
У Чернігові почав працювати новий тролейбусний маршрут - №11, який з’єднує прямим сполученням райони Бобровиці та Масанів. Від зупинки вул. Незалежності (Масани) він їздитиме через вул. Бойову, вул. Рокосовського, повз Технологічний університет і до Діагностичного центру, що по вул. Шевченка в районі Бобровиці.

Перші кілька зупинок разом з іншими пасажирами в першому тролейбусі №11 проїхали також народний депутат України Сергій Березенко та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Як відомо, Сергій Березенко як депутат Верховної Ради та голова Фонду регіонального розвитку сприяв в отриманні містом Черніговом фінансової підтримки держави для будівництва тролейбусної лінії на цьому маршруті.

Спілкуючись із журналістами, він як позитив відзначив те, що Черніговом будуть їздити нові тролейбуси, вироблені саме Чернігівським автозаводом – адже це робочі місця, зарплати чернігівців і надходження в бюджет. На його думку, місту вигідний розвиток саме комунального транспорту. Також доцільно протягом кількох років здійснити оновлення всього рухомого складу тролейбусного парку. Держава сприяє цим процесам, проводячи децентралізацію і залишаючи більше податків на місцях.

Як розповів Владислав Атрошенко, закуплені Черніговом цього року нові тролейбуси їздитимуть там, де найбільший пасажиропотік. І очікується, що новий зручний тролейбусний маршрут буде серед таких. Про це розповіла прес- служба міської ради.

Про будівництво нової тролейбусної лінії для цього маршруту міський голова сказав, що воно велося надто довго, але результат став якісним. Проект втілений у повному обсязі.

Довідково:

Протяжність тролейбусного маршруту №11 – 19 км. Одне таке коло тролейбус проїжджає за 78 хвилин.

З усіх зупинок на цьому маршруті – 7 нових, на ділянці новозбудованої тролейбусної лінії по вул. Козацькій.

Будівництво нової лінії проводилося цього року. Виконавець робіт – чернігівське підприємство, яке виграло тендер. Кошторисна вартість робіт – понад 16,5 млн грн. Третину з них оплачено з міського бюджету і дві третини - за рахунок державної субвенції.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Владислав Атрошенко, Сергій Березенко, Чернігівська міська рада, Чернігівський автозавод


Читайте такожКоментарі (0)
avatar