реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

На Великдень можливі російські провокації

23-Квіт-21 579 0.0 0
25 квітня цього року сплановано проведення низки провокацій проти України із використанням озброєння та військової техніки з нанесенням маскування типу «піксель», яке використовується підрозділами Збройних Сил України.
Про це повідомляє сайт ООС.

"Встановлено, що одна з таких провокацій має відбутися на Дебальцевському напрямку із залученням найманців «Союзу Добровольців Донбасу», які отримали відповідні вказівки від своїх кураторів щодо імітації наступу на позиції 7-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу з метою руйнування інженерно-фортифікаційного обладнання перших позицій та нанесення втрат підрозділам цієї ж бригади. При цьому не виключаються втрати також серед цивільного населення.

Крім того, викликає обурення цинізм керівництва російських окупаційних військ, яким сплановано здійснення терористичних актів під час проведення Великодньої Служби в одній із релігійних установ Московського Патріархату, що може призвести до масових втрат серед прихожан.

Зазначене дасть змогу Росії звинуватити Україну в нехтуванні моральними, релігійними принципами та геноциді власного народу, а також ввести на територію України регулярні війська ЗС Російської Федерації.

В свою чергу, Командування об’єднаних сил запевняє, що повністю дотримується Мінських домовленостей. Вину за можливу ескалацію конфлікту, а також загибель цивільного населення та військовослужбовців Збройних Сил України покладає виключно на керівництво російсько-окупаційних військ", - йдеться на сайті ООС.

Коментар Олександра ПАЛІЯ:

Я б в жодному разі не легковажив данними розвідки про планування росіянами теракту в церкві Московського патріархату. Не дарма Путін у запрошені Зеленському до Москви на першому місці серед проблем для обговорення згадав "переслідування Російської православної церкви". Не вийшло у Кремля подати "гляйвіцького хлопчика", щоб звинуватити Україну, то вони можуть смерті сотні бабусь організувати. Це ж абсолютно цинічні істоти, які можуть труїти Навального, пробувати убити керівництво Чорногорії, організовувати обстріл з мінометів центру Києва через Рубана-Савченко, і тут же з трибуни обурюватися "замахові" на Лукашенка.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Олександр Палій, російська агресія, гібридна війна, московський патріархат, ООС


Читайте такожКоментарі (0)
avatar