реклама партнерів:
Головна › Новини › Спецакції

На море!

03-Чер-10 1212 0.0 0
Сьогодні рано-вранці 130 дітей медичних працівників області вирушили на відпочинок до Чорного моря – у селище Коблево Миколаївської області. Виконуючи обласну програму оздоровлення, затверджену Чернігівською облдержадміністрацією, путівки на південне узбережжя їм виділив обласний комітет профспілки працівників охорони здоров’я
Відправили дітей з Красної площі обласного центру двома великими, комфортабельними автобусами "NEOPLAN". Трохи збентежені й схвильовані батьки давали дітям останні напутні поради, а ті вже жили очікуванням нових вражень, знайомств, пригод і, звичайно, лагідних морських хвиль. Діти, які вже відпочивали у Коблево, розповідали "новачкам", як там гарно, тож настрій у юних пасажирів був піднесений.

В поїздці школярів супроводжує лікар і 4 медсестри. Вони перебуватимуть з дітьми увесь 21-денний період відпочинку, допомагаючи вихователям, а потім привезуть назад.

Як повідомив голова обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Павло Потапко, оздоровленням дітей медичних працівників профспілка займається 18 років поспіль. Минулого літа, за її сприяння, 790 дітлахів відпочило на морі, 400 - на місцевих базах. В цьому році путівки на морське узбережжя будуть виділені 900 дітям, 500 з яких планується відправити у червні. В таборах області профспілка планує оздоровити 1300-1500 дітей.

Наступна партія "медичних" дітей у кількості 55 осіб вирушить завтра до Євпаторії залізницею.

Прес-служба управління охорони здоров’я

Чернігівської облдержадміністрації
Теги:море, відпочинок, Медики


Читайте такожКоментарі (0)
avatar