реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Мужеложець і власник порностудії ставить питання Тягнибоку

28-Трав-13 1335 3.0 3
Власник нью-йоркської порностудії Lucas Entertainment гей-активіст єврейського походження Майкл Лукас поставив лідеру ВО Свобода Олегу Тягнибоку питання про демократію і патріотизм.

Лукас звернувся до Тягнибока за допомогою відео, а також на сторінках червневого номера Esquire Україна.

Корреспондент.net з дозволу видання публікує обрані питання до лідера ВО Свобода.

"У липні 2004 року ви сказали, що Українська повстанська армія боролася проти "москалів, німців, жидви та іншої нечисті". Чому ви вживаєте ці слова і назваєте інші нації "нечистю"? Росіяни, німці та євреї збагатили науку, мистецтво, літературу і музику минулого століття. Якщо ви вважаєте цих людей "нечистю", можливо, вам не потрібно користуватися комп'ютером і приймати медикаменти, винайдені євреями? Ваш народ помирав би від хвороб, якби не ця "нечисть".

"Востаннє слово "жид" на офіційному рівні в Україні використовували нацистські окупанти. Виходить, що з часів нацистів ви стали першою офіційною особою, яка публічно вимовляє це слово. Як вам така компанія?".

"Останні 60 років вчені та лікарі сходяться на думці, що гомосексуальність - не хвороба. Гомосексуальність не можна обрати, з нею народжуються, це генетика. Ви ж не тільки заперечуєте права гей-спільнот, але і називаєте їхні погляди "збоченими". Більше того - вважаєте, що гомосексуалізмом можна "заразитися", якщо його "пропагувати". Ви не вірите науковим фактам? А якщо вірите, то що будете робити, якщо хтось з ваших дітей чи онуків виявиться геєм або лесбійкою і буде побитий, як це сталося з учасниками Київ Прайду в 2012 році?"

Як повідомляє Esquire Україна, після місяця роздумів Тягнибок вирішив залишити запитання Майкла Лукаса без відповіді, назвавши їх упередженими та неактуальними.

Відголос


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:геї, голубі, Олег Тягнибок, гомосексуалісти, содомський гріх


Читайте такожКоментарі (3)
avatar
1
"Сіверщина" - гей-активіст єврейського походження - Тягнибок. Дуже важко, На перший погляд, навіть неможливо, знайти логічний зв*язок. А на другий погляд.....?
avatar
2
Дебіл. Рота закрий
avatar
3
Оце відповідь! "Просвіта" навчила?
avatar