реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Москва хоче переговорів...

Друг Путіна передав Заходу "хотєлку»" ерефіі щодо України. Це, наскільки мені відомо, другий «голуб миру» , після сумновідомого «борця за мир і дружбу з росією» Орбана, який закликав припинити озброювати Україну і зосередитись на мирних переговорах з рашистами.

Однак, світ і наша влада не повинні вестися на заяви «шісток» Мордору. Бо ж «заморожений» конфлікт небезпечний і з часом може нам вилізти боком! Ми можемо втратити ще більше, ніж втрачаємо зараз. Про що йдеться?

Колишній канцлер ФРГ, екс-голова ради директорів Роснафти Герхард Шредер, заявив, що "кремль хоче знайти рішення шляхом переговорів", і це "хороша новина". Для кого вона «хороша» це ще питання.

Що пропонують довірена особа і агент недомірка, разом з притиснутим у кут пацюком? Рішення для окупованого росіянами Криму нібито можуть "знайти з часом", а ось альтернативою членству в НАТО для України нібито "може стати військовий нейтралітет, як в Австрії". А ось для Донбасу в рф хочуть "знайти рішення, засноване на швейцарській кантональній моделі".

Невже недомірок намагається викарабкатися з цього лайна ( з цієі вигрібної ями) в яке сам себе запроторив? Нарешті до нього дійшло і істерить?

А ось коментар з цього приводу «Фашика Донецького», вважаю досить переконливий. І чи справдяться його прогнози найближчим часом - побачимо.

«А тепер про голубєй міра. Крім Китаю та Білорусі, які є явними та відомими птічкамі, сьогодні ми побачили старого птіца на ім'я шредер, який хоч і в поважному віці, але і досі на гачку у рф та особисто у путіна. Для тих, хто не в курсі: птіц шредер заявив про те, що путін хоче миру і що путін готовий до переговорів.
Тут важливо розуміти те, що кремль через офіційні джерела взагалі нічого не сказав та ніяк не прокоментував заяву шредера). Тобто: не кремлю потрібні переговори, а москва, в принципі, згодна піти на поступки, бо це шредер попросив. Хоп! Чорне знову стало білим. А у шредера ніхто не забере сина, якого путін подарував йому з дитбудинку з пєтєрбурга?
Але повернемося до птахівництва та до галубєй.
Просити про переговори москву за рублі будуть не тільки ті, кому за це платять, а й ті, кому це ну дуже потрібно.
Наприклад, представники промисловості Німеччини, чиї підприємства ну дуже залежать від поставок російського газу. Гадаю, зроблено це буде найближчим часом та через німецьких політиків, які є підконтрольними власникам найбільших підприємств і звучати прохання про переговори буде приблизно так:
Німецькі політики закликали рф та Україну сісти за стіл переговорів.
Німецькі політики прогнозують падіння ВВП в Німеччині на ххх відсотків через бойові дії в Україні, тому закликають сторони сісти за стіл переговорів.
Об'єднання промисловців Німеччини прогнозує безробіття на рівні ххх відсотків в країні через невизначеність поставок газу для підприємств, тому закликає і Україну, і рф, сісти за стіл переговорів, щоб не страждав німецький народ.
Гадаю, схему ви зрозуміли. Фішка лише в тому, що будуть виступати в ролі галубєй не тільки німці, а всі ті, хто можуть натиснути на владу в країнах ЄС, щоб та, в свою чергу, просила- вимагала у рф та Україну сісти за стіл переговорів.
Хоп! І знову чорне перетворилося на біле: рф нікого не просить ні про що, це буржуї просять піти на поступки москву
Для чого ці танці з бубном? Тому, що рф, якщо на офіційному рівні заявить про прохання щодо переговорів, світ сприйме як визнання поразки. Тому ерефія сама особисто нікого ні про що не буде просити, це будуть робити ті, кому платить москва і ті, кому це потрібно в першу чергу.
До речі, фішка не в Німеччині та не в німецьких промисловцях). Фішка в розумінні процесів і схем, за допомогою яких рф буде намагатися видати чорне за біле - просити Україну сісти за стіл переговорів будуть не тільки німці(спробуйте замінити Німеччина та німецькі промисловці на умовне австрійські-італійські-сербські та на Угорщина-Франція-Іспанія).
Також в якості галубєй міра рф використає країни Африки, яким ну дуже треба зерно з України. При чому, що цікаво - політики країни Африки будуть, на мою думку, просити про переговори найбільш палко та шалено, бо на шальках терезів влада, яку ну дуже не хочеться втрачати. Тому, особисто я, вже сиджу з олівцем, щоб записати прізвища галубєй міра з африканського континенту.
Ну, а для закріплення ефекту, щоб примусити буржуїв просити рф про переговори, які потрібні саме москві, а не ЄС, кремль буде тиснути на владу країн Європи за допомогою місцевих радикалів та підконтрольних рубльових політичних партій, що будуть звинувачувати діючу владу в погіршенні життя через допомогу Україні.
Також москва ну дуже хоче організувати так звані антіваєнниє мітінгі в ЄС. Проте виходить поки що не дуже - забагато фактів звірств рф + наша діаспора дає жару.
Епілог. Для чого це все написано. Шредер був тільки першою пташкою, яка заявила про переговори. Пропоную сидіти з олівцем і записувати прізвища всіх тих, хто в наближчі тижні будуть виступати в якості галубєй міра - ви зробите для себе ну дуже багато цікавих відкриттів».

Вячеслав КОЗАКТеги:Україна - Німеччина, російсько - українська війна, Вячеслав Козак


Читайте такожКоментарі (0)
avatar