Головна › Новини › ПОГЛЯД
Многії літа, Мустафа - аґа!
14-Лис-18 424 0.0 0
Я працювала парламентським кореспондентом з 1998 року. Робота в кулуарах дала мені можливість скласти таку собі таблицю Мєндєлєєва тих "мікроелементів", з котрих складається український політик. Такі "пасіонарні" риси як непідкупність, принциповість, здатність до самопожертви чи готовність прийти на допомогу - в цій таблиці практично відсутні. Але в українському політикумі є одне виключення - це Мустафа Джемілєв.

Років десять тому, - був у мене неспростий період у житті, - я звернулася по допомогу саме до нього. От не знаю чому, просто підійшла до нього в кулуарах, розповіла про свою ситуацію, і попросила поради. І він не пробіг повз, роблячи вигляд, що не помічає нікого навколо. Він вислухав і запросив до себе додому. А там напоїв чаєм, поміркував разом зі мною. І допоміг.

Насправді, я була цим усим вражена - я не могла уявити, що депутат може сказати людині, яку практично не знає: "Приїжджай, подумаємо, що можна зробити..." А оскільки офісу на Інститутській чи Шовковичній - на відміну від решти депутатів - у Джемілєва не було та й нема зараз, він запропонував підїхати до нього додому - у напівпорожню, просто обславлену квартиру на Луначарського, яка тепер стала Шептицького.

Тоді я зрозуміла одну річ: чим величніша людина - тим простіше її життя і тим ближче вона до людей. І навпаки. І потім я безліч разів переконувалася у правдивості цієї формули. Відтоді я міряю усіх наших політиків по Джемілєву. І повірте, ніхто з них поки не здатен дорости до нього - такого маленького, але такого великого чоловіка.

Многая літа, Мустафа-аґа!

Галя ПЛАЧИНДА


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Мустафа Джемілєв, Галя Плачинда, народні депутати, кримські татари


Читайте такожКоментарі (0)
avatar