реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Міністерство освіти створило чергову екстремальну ситуацію
19-Квіт-12 1252 0.0 0
Як відомо, завершення навчального року в освіті надзвичайно важлива віха. Від результатів навчання школярів та студентів залежить їхнє майбутнє – це прописні істини. Проте, в міністерстві освіти «професіонали» про них, очевидно, не підозрюють. Чому? Судіть самі.
Згідно останніх вказівок міносвіти, як повідомили шоковані вчителі шкіл Чернігівщини в обласну організацію Української народної партії, свято останнього дзвоника для 11-х класів проводитиметься 11 травня. У той же день (!) з 09.00 в школах проводиться державна підсумкова атестація для тих самих 11-х класів (випускних). Наступного дня, тобто 12 травня вже цим випускникам видаватимуть атестати.
Треба нагадати, що 11 травня вчителі проводитимуть уроки для учнів 4-10 класів (для учнів 9-х і 4-х класів свято останнього дзвоника буде пізніше, тобто ще два рази), перевірятимуть результати державної атестації випускників шкіл (11-ті класи) і оформлюють протоколи екзаменів, потім до ранку наступного дня заповнюють бланки атестатів. Потім треба організувати випускні вечори тощо.
До відома людей, далеких від освіти, повідомляємо, що вся ця діяльність не передбачає оплати за наднормову роботу.
Педагоги обурені: штучно створена екстремальна ситуація, яка дискредитує освітянський процес в очах дітей, батьків і педагогів. Таке враження, що у міністерстві освіти раптом перестали розуміти специфіку навчального процесу. Чи їхній керівник Дмітрій Табачник думає, що має справу з машинами, а не людьми?
Вчителі сільських районів і міст Чернігівщини, які мають власні городи, саме в цей час проводять посівну. Вони обурені новаціями Табачника, який можливо не підозрює, за рахунок чого годує свої родини значна частина освітян.
Чернігівська обласна організація УНП повністю підтримує звинувачення педагогічної спільноти на адресу Д.Табачника та його відомства щодо провального планування завершення навчального року в школах. І Євро-2012 тут не до чого, жодний футбольний турнір тільки в 4-х містах країни не виправдовує непрофесійну організацію навчального процесу для всієї системи освіти.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar