реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Міліція розповіла про 200 тисяч, два карабіни, дробовик та патрони

Міліція провела у Чернігові санкціонований обшук автомобіля, на який громадяни вказали як на осередок підкупу виборців. В ході обшуку вилучено значні кошти, зброю різних видів та набої. Про це повідомив сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернігівській області.

16 липня ввечері до чергової частини Чернігівського міського відділу міліції по каналу «102» надійшло анонімне повідомлення про те, що в місті Чернігові по вул. Рокосовського поблизу продовольчого супермаркету відбувається конфлікт між невідомими.

Причиною конфлікту було названо спробу підкупити виборців на користь одного з кандидатів в народні депутати по 205 одномандатному виборчому округу.

Прибувши на місце, працівники міліції побачили заблокований автомобіль “Toyota Camry”, в якому перебувало четверо чоловіків. Як пояснили громадяни, які заблокували автівку, люди всередині займалися підкупом виборців. Працівниками міліції пасажирам авто було запропоновано проїхати до міськвідділу міліції для надання свідчень.

Дана подія була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права).

Силами працівників міліції автомобіль було взято в щільне кільце з метою унеможливлення будь-якого доступу сторонніх осіб. На місце події прибули народні депутати України. Від одного з них було одержано письмову заяву про те, що в автомобілі є декілька одиниць вогнепальної зброї. Цю інформацію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження з вогнепальною зброєю).

17 липня зранку за рішенням суду в вищезазначеному автомобілі працівники міліції розпочали обшук в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 КК України. Під час цієї слідчої дії в автомобілі було виявлено та вилучено: грошові кошти в сумі 200 тисяч гривень, розкладені в паперові конверти по 400 гривень в кожному, 2 мисливські карабіни модернізовані та дробовик 12 калібру, три травматичні пістолети для відстрілу гумових куль зі спорядженими магазинами, а також три автоматні магазини з набоями (загалом 90 одиниць). Крім цього, вилучено значний об’єм розірваних аркушів паперу з надрукованим текстом.

Одного з пасажирів автомобіля, жителя Чернігова, який визнав своєю власністю магазини до автомата Калашникова та наявні в них набої, придбані ним в Одесі приблизно місяць тому, затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Долю інших — двох киян та жителя Одеси — буде вирішено в процесі здійснення подальших слідчих дій.
Розслідування у кримінальному провадженні наразі триває.Теги:проміжні вибори, УМВС в Чернігівській області, округ 205, Березенко


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
а теперь вопрос к нашей прокуратуре, откуда у кандидата с избирательным фондом 68000 грн, взялось 200 000 наличкой + 7400 долларов, не говоря о оружии. Заплатил ли кандидат налоги с полученных денег?
Кандидат в Луганске занимался контрабандой? или Черный археолог? откуда столько денег у кандидата еще и наличкой.
Но наша прокуратура самая честная ей не интересно откуда у него деньги, а я считаю что деньги получены криминальным путем, и Констанчук Т.Д должен понести уголовную ответственность, хотя бы по статье неуплаты налогов.
avatar