Головна › Новини › Поради
Лікує льон
14-Лис-10 5317 3.5 0
Насіння льону — диво-продукт. Фото: organic.org.uaЧи знаєте Ви: в Німеччині у сфері хлібопечення використовується більше 60 000 тонн насіння льону щорічно (в середньому це близько 1 кг на 1 людину на рік). А в Канаді насіння льону розглядають уже не як харчову добавку, а як окремий харчовий продукт, у зв'язку з чим прийнята спеціальна Національна програма, що рекомендує включення до 12% насіння льону в хлібобулочні вироби, повідомляє Український Organic-журнал.

Насіння льону має ряд властивостей, які роблять його необхідною частиною раціону і в наших умовах. Наприклад, насіння льону — потужний натуральний сорбент, за своїми властивостями не поступається активованому вугіллю. На цьому грунтується його застосування для виведення радіонуклідів і токсинів з організму.

Також це чудовий натуральний відхаркувальний засіб. Настоянки з насіння льону використовують у лікуванні запальних процесів у порожнині рота й горла.

Насіння льону містить у собі два важливих компоненти, що знижують ризик виникнення гормонально залежних ракових захворювань — це поліненасичені жирні кислоти — Омега-3, Омега-6 і Омега-9 — і «рослинні гормони» лігнани. Відомо, що насіння льону має потужні антипаразитарні властивості.

Рекомендована норма вживання насіння льону в їжу: близько чайної ложки на день. Зручніше за все перед подаванням на стіл додати трохи насіння льону в салат. Якщо вам незручно його жувати, насіння льону можна подрібнити, але тільки безпосередньо перед подаванням на стіл.

Бажано, щоб насіння льону розбухало безпосередньо в шлунку, тому не рекомендують його замочувати, крім випадків, коли ви готуєте кисіль на насінні льону.

Включайте в свій раціон здорові продукти і нехай здоров'я буде вашим вірним супутником!

Джерело: The Epoch TimeДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:запалення горла, салат, насіння льону, льон


Читайте такожКоментарі (0)
avatar