реклама партнерів:
Головна › Новини › Анонси подій

"Книжкова сотня" іде в Чернігів і Мену

Відомий український письменник Андрій Кокотюха зорганізував акцію "Книжкова сотня", а чернігівська "Просвіта" допомогає її провести.

Суть ідеї: одна сільська, одна міська і одна районна бібліотеки формують список замовлень на книги сучасних українських авторів, що користуються попитом у читачів. Далі Андрій Кокотюха оголошує збі р коштів і закупку книг. Кожна бібліотека отримає по 15 назв.

За сприяння чернігівської "Просвіти" книги отримають Іванівська сільська бібліотека Чернігівського району, Чернігівська міська бібліотека імені М.Коцюбинського та Менська районна бібліотека.

З книгами до нас їдуть Юрій Макаров з дружиною- художницею Ідою Ворс, Анатолій Дністровий, Андрій Кокотюха та директор видавництва "Грані - Т" Микола Кравченко.

Зустрічайте: у Мені - початок зустрічі в бібліотеці з 11 години, у Чернігові - в бібліотеці імені Коцюбинського (на розі вулиць Коцюбинського і Кирпоноса) - о 14 годині.

Все це - 28 серпня.

Правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.ШевченкаТеги:Юрій Макаров, чернігівська Просвіта, мена, Андрій Кокотюха, Анатолій Дністровий, книжкова сотня, Грані - Т


Читайте такожКоментарі (0)
avatar