Хроніки російсько- української війни: у Росії судять військових за відмову воювати в Україні

«Ніхто воювати в Донбасі не хотів ні за 8 тисяч на день, які обіцяли рекрутери, ні за 28. Військовослужбовці тікали (з полігону. - Ред.), хтось просив гроші у рідних, інші добиралися перекладними, автостопом. Приїхавши до частини, вони подавали рапорти на звільнення, але їх просто не розглядали», - стверджує адвокат.
Тим часом, знайдені тіла всіх загиблих російських спецназівців з групи "Дельфін" під окупованим Новоазовськом. Їх виявилося 39!
В той же час українці мають вирішувати свої проблеми. Командир полку «Азов» Андрій Білецький вважає, що у держави відсутнє стратегічне бачення вирішення ситуацію на звільненій частині Донбасу в соціально-економічному плані. Про це він заявив в ефірі каналу «112».
«Важка соціально-економічна ситуація на звільненій частині Донбасу – це поганий сигнал, який ми відправляємо на ту сторону, яка окупована. Візьмемо до прикладу Маріуполь – півмільйонне місто з величезною військово-промисловою потужністю, з можливістю робити БТРи і т. д. Зараз воно взагалі не має жодних державних військових замовлень. Як результат, місто, знаходячись в стані облоги, помирає в економічному плані, закриваються заводи. Я розумію, що розміщувати державні замовлення та економічні потужності в Маріуполі – це ризик. Але це все ж таки питання не економічні, а, в першу чергу, політичні», – підкреслив він.
На думку Білецького, держава має давати людям передусім економічний посил, заручитися гарним ставленням з боку місцевого населення. На противагу сепаратизму та відвертому бандитизму інвестувати треба у розвиток українського Донбасу. І саме від цього обов’язково буде позитивний результат.
Читайте також |
Коментарі (0) |