Головна › Новини › ПОДІЇ
Хроніки російсько- української війни: підсумки боїв на Світлодарській дузі
23-Груд-16 1680 1.0 0
Бої на Світлодарській дузі показали нову ситуацію на фронті. Якщо раніше російські терористичні війська - особливо рік тому - могли відхоплювати по кілометру- два української території, то тепер це успішно роблять українці. Вже не так важливо, хто перший почав бойове зіткнення на Світлодарській дузі, але фактом є те, що українські війська звільнили кілька кілометрів, зайнявши вигідні позиції, які раніше належали окупантам.

18 грудня терористи тричі намагалися змістити лінію фронту в районі Світлодарської дуги. Загалом наступ тривав понад 10 год. Наразі ситуація цьому районі залишається напруженою. Українська сторона зазнала важких втрат. За останні 5 місяців проведення АТО це найбільші втрати серед наших військових.

Узятих у полон на Світлодарській дузі українських бійців жорстоко закатували бойовики.

Про це написав у Facebook керівник благодійного фонду Mir&Co Мирослав Гай.

"На жаль, три дні тому потрапили в полон три бійця АТО. Противник зажадав обміну, наші не встигли домовитись, затрималися, а ворог баритися не став. Двох із трьох убили, надіслали фото із слідами жахливих тортур. Навіть ті, хто давно на війні, вигляду покалічених трупів не витримали, ревли. Такі тортури – точно почерк не місцевих бандитів. Це зробили або російські найманці, або новоприбулі солдати армії РФ. Фото третього полоненого немає, припускаємо, він ще живий, його намагаються витягнути", – сказав Гай. Проте росіяни прислали на 112 канал фото вбитого і закатованого третього українського полоненого.

Між тим, як пишуть у соцмережах жителі окупованих територій і самі ополченці, від українського наступу загинули кілька десятків окупантів та їх найманців. З українського боку щось таке прилітало, що трупи ворогів покрошені на частини - це може свідчити про точне застосування ЗСУ тієї дорогої зброї, яка поставляється у війська і якої не бачать на передовій. Адже ці снаряди могли прилітати і за 40 і більше кілометрів. Росіяни навіть з переляку пишуть про нову зброю, яку, мовляв, поставили американці...

Таким чином, попри людські втрати, бої на Світлодарській дузі засвідчили готовність української армії наступати і успішно звільняти свою землю.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ЗСУ, Дебальцево, російсько- українська війна, Світлодарська дуга


Читайте такожКоментарі (0)
avatar