Головна › Новини › ПОДІЇ
Хроніки російсько- української війни: переворот в "ДНР" і готовність "ЛНР" віддати кордон
05-Вер-15 796 0.0 0
Російські ЗМІ повідомили про "держпереворот" в так званій "ДНР", в результаті якого голова "парламенту" Андрій Пургін був зміщений з посади, і тимчасово виконуючим його обов'язки призначено Дениса Пушиліна.

Російський публіцист Едуард Лімонов у своєму "Живому журналі" повідомив, що під час ухвалення рішення будівлю, в якій проходило зазначене зібрання "парламенту", було оточено озброєними людьми, лояльних Пургіну депутатів намагалися затримати.

Журналіст Олівер Керрол повідомив на своєму Twitter про те, що так званий "голова ради міністрів "ДНР" Олександр Захарченко був відсутній на засіданні, на якому приймали рішення про призначення Пушиліна.

Згідно з джерелами РИА Новости, причинами відставки керівництва "парламенту ДНР" стали претензії до керівника його апарату Олексія Александрова, який є соратником Пургіна.

Як пише Українська правда з посиланням на сепаратистський сайт, Пургін потрапив під вплив глави апарату "Народної ради" Георгія Александрова, заявив Пушилін.

Пушилін додав, що відставка Андрія Пургіна з посади голови так званої "Народної ради ДНР" пов'язана із спробою зриву засідання парламенту.

За його словами, в п'ятницю "депутатському корпусу довелося вислухати завідомо неправдиві заяви, зроблені з метою нагнітання і дестабілізації ситуації".

Причиною зміни верхівки є намагання Москви взяти під більш пильний контроль так звані республіки, адже Пушілін контролюється безпосередніпм творцем ДНР, радником Путіна Сурковим. А алкоголік Пургін був підконтрольним іншому центру впливу з Москви.

В той же час в "ЛНР" заявили про готовність передати контроль над російсько- українським кордоном Україні.
Про це заявив уповноважений представник ЛНР у переговорах з врегулювання ситуації на Донбасі Владислав Дейнего, передають Патріоти України з посиланням на сепаратистський портал «Луганськінформцентр».

«Я не думаю, що відновлення контролю над державним кордоном з боку України якось вплине на нашу безпеку. Ми повинні, насамперед, сформувати свої силові структури, щоб забезпечити безпеку. З нами повинні бути узгоджені кандидатури керівників силових відомств, які на цих територіях працюють і які будуть проводити політику Республіки в цьому питанні», – сказав Дейнего.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ЛНР, рука Москви, переворот, російсько- українська війна, ДНР


Читайте такожКоментарі (0)
avatar