Як боляче...
Як же боляче! Вчора увечері в моєму рідному селі Сновське був знищений будинок культури - осередок творчості, культурного розвитку, де звучала українська пісня й слово, де збиралася молодь, практично останнього місця, де вирувало життя на моїй маленькій батьківщині.
Скільки з ним пов'язано - ще школяркою брала участь у концертах, завзято танцювала на дискотеках, грала в настільний теніс, читала зі сцени свої вірші...
А тепер клубу нема. Саме згарище від будівлі, приємних спогадів і культурного життя села.
Постраждали люди. В тому числі наша завжди привітна, щира і заповзята завідуюча клубу - Валентина Павлівна. Скільки себе пам'ятаю, вона була душею цього місця, об'єднувала жителів навколо творчого і громадського життя, організовувала концерти, зустрічі, свята і дозвілля.
Бажаю якнайшвидшого одужання їй та іншим постраждалим, а всім нам сил і терпіння пережити ці складні часи. Хай береже всіх Господь!
Тетяна ТАЛАНЦЕВА
Скільки з ним пов'язано - ще школяркою брала участь у концертах, завзято танцювала на дискотеках, грала в настільний теніс, читала зі сцени свої вірші...
А тепер клубу нема. Саме згарище від будівлі, приємних спогадів і культурного життя села.
Постраждали люди. В тому числі наша завжди привітна, щира і заповзята завідуюча клубу - Валентина Павлівна. Скільки себе пам'ятаю, вона була душею цього місця, об'єднувала жителів навколо творчого і громадського життя, організовувала концерти, зустрічі, свята і дозвілля.
Бажаю якнайшвидшого одужання їй та іншим постраждалим, а всім нам сил і терпіння пережити ці складні часи. Хай береже всіх Господь!
Тетяна ТАЛАНЦЕВА
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



