Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Гончарівська громада - від київської траси до Дніпра
11-Бер-20 390 0.0 0
Територіальні громади сіл Боровики, Будище, Василева Гута, Ворохівка, Ліски, Лісне, Хатилова Гута Боровиківської сільської ради Чернігівського району приєднуються до Гончарівської об’єднаної територіальної громади. Про це повідомив сайт обласної державної адміністрації.

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, яким затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проєктів рішень Гончарівської селищної ради та Боровиківської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад».

Нагадаємо, у 2018 році до Гончарівської ОТГ приєдналась Слабинська сільська рада Чернігівського району. У 2019 році рішення про приєднання до цієї об’єднаної територіальної громади прийняла Максимівська сільська рада Козелецького району.

Гончарівській ОТГ вигідне це приєднання - менше грошей віддавати по реверсу в державний бюджет, адже Гончарівська ОТГ, як і ще дві в області - Деснянська та Корюківська отримують податків більше, ніж дозволяє закон, і частину коштів повертають до загальнодержавного бюджету. З приєднанням сіл - віддаватимуть менше.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Чернігівська ОДА, Гончарівська ОТГ, Боровики, децентралізація


Читайте такожКоментарі (0)
avatar