Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Дробович застерігає Рабиновича
24-Лют-20 383 5.0 0
Глава Українського інституту національної пам'яті Антон Дробович вважає, що всі, хто відвідає парад 9 травня в Москві, повинні зважати на те, що вони стають інструментом російської агресивної політики.

"Важливо підкреслити, що Росія, як країна-агресор, яка порушує міжнародне право, має не тільки ряд злочинів за своєю спиною, вона також має дуже ганебну практику інструменталізації історії, а саме використання історичних подій і фактів з метою досягнення політичних цілей.

Власне військовий парад у Росії на Красній площі цього року також буде інструментом для досягнення політичних цілей, а не для вшанування пам'яті жертв Другої світової війни".

Дробович вважає, що всі, хто братиме участь у цих заходах, які навіть експертне середовище називає не інакше як "побєдобєсіє" повинні зважати на те, що вони стають інструментом російської агресивної політики.

Він підкреслив, що це стосується не тільки України, а й лідерів і політиків інших держав.

"Будь-хто, хто погоджується брати участь у цьому параді, має усвідомлювати, що з високою ймовірністю це буде використано Росією для їхніх імперіалістських загарбницьких цілей".

Передісторія:

17 лютого нардеп від фракції ОПЗЖ у Верховній Раді Вадим Рабінович на погоджувальній раді керівників фракцій і груп парламенту запропонував Раді сформувати парламентську делегацію для участі в параді в Москві.
Його позиція викликала шквал обурення.
Партія п'ятого президента України Петра Порошенка "Європейська солідарність" зажадала також від президента Володимира Зеленського заяви, чи планує він їхати в Москву на парад 9 травня."Українська правда"


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:УІНП, Дробович, Вадим Рабинович, парад у Москві, агенти Москви, побєдобєсіє


Читайте такожКоментарі (0)
avatar