Головна › Новини › Гарячий коментар
"ДІЯ" перевіряє лісовози
05-Сер-16 1035 0.0 0
Уже неодноразово піднімалося болюче питання про незаконні вирубки лісу в Чернігівській області: збиралися засідання за "круглим столом", проводилися наради. Після чергової спільної наради було прийнято рішення про перехід від обговорень до активних дій.

2-3 серпня 2016 року Чернігівським штабом Національного Руху "ДІЯ" спільно з представником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, оперативним працівником управління захисту економіки Національної поліції та інспекторами роти ДПС проведено рейдові роботи з перевірки відповідності супроводжуючих документів на деревину у водіїв лісовозів.

Загалом на стаціонарному посту в селі Кіпті Козелецького району зупинено й піддано перевірці близько трьох десятків вантажівок із лісом, що рухалися в бік столиці. Під час перевірки товарно-транспортних накладних чергових двох вантажівок достовірність документів викликала сумнів. Водії виявилися звичайними перевізниками, котрі, не володіючи ситуацією, не могли пояснити походження та пункт призначення деревини. Для подальшого з'ясування обставин було викликано слідчо-оперативну групу Козелецького районного управління поліції. Наразі документи знаходяться в райвідділі поліції, працює слідчий.

"Активісти ГО "ДІЯ" Чернігівщини й надалі будуть співпрацювати з контролюючими органами й протистояти злочинній діяльності "лісової мафії". Разом переможемо!", - переконані в керівництві "ДІЯ"


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ярош, Дія, Кіпті, вирубки лісу


Читайте такожКоментарі (0)
avatar