реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Депутат з "Демальянсу" і його квартира

Стали відомі деталі придбання Лещенком дорогої квартири в Києві: рахунок в "Сбербанке России" і його "власні гроші" Народний депутат від БПП Сергій Лещенко має рахунок в "Сбербанке России", з якого він мав намір перерахувати грошові кошти на купівлю квартири за 7,5 млн гривень.

Це випливає з договору на купівлю нардепом квартири по вулиці Івана Франка, 11 у Шевченківському районі Києва, який оприлюднив на своїй сторінці у Facebook адвокат Олексій Шевчук.

Згідно з договором, придбана Лещенком квартира загальною площею 192 кв. м складається з 4 кімнат. При цьому ринкова вартість зазначеної нерухомості становить 5 млн 296 тисяч гривень. "Продаж здійснено сторонами за 7 млн 550 тисяч гривень без ПДВ, які покупець сплачує продавцю через перерахування грошових коштів зі свого поточного рахунку, який відкрито у ПАТ "Сбербанк" (МФО 320627) на поточний рахунок продавця, який відкритий в Київській філії АТ "Місто Банк" до 2 вересня 2016 року", - сказано в договорі. Однак, пізніше в пункт договору про перерахунок коштів були внесені зміни, і замість "Сбербанку" з боку покупця став фігурувати рахунок в "БТА Банку". У той же час Лещенко при складанні договору вказав, що витрачені на придбання квартири кошти є його "особистою власністю". "Лещенко Сергій Анатолійович (покупець) довів до відома директора ТОВ "Компанія з управління активами "Промислові інвестиції" Паршакова Олександра Євгеновича, що на момент підписання цього договору він у шлюбі не перебуває, ні з ким не проживає однією сім'єю без укладення шлюбу, грошові кошти, що витрачені на покупку квартири, є його особистою власністю", - зазначається в договорі.

Дружина одного із засновників "Української правди" Георгія Гонгадзе Мирослава зазначила, що його діти не отримали жодної гривні від цього проекту. Так вона відреагувала на виправдання народного депутата Сергія Лещенка з приводу купленої квартири за 7,5 млн грн. "Вибач Сергій, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекцію мені перед Оленою (Притулою – співзасновницею і власницею "УП" - Ред.), може хоч на оплату на навчання мені позичить на "10 років", - написала Мирослава Гонгадзе у коментарі під постом Сергія Лещенка, де він розповів про джерела коштів на квартиру.

Нагадаємо, Лещенко написав, що квартира була куплена за частину його заощаджень як колишнього співвласника "Української правди", позику від Олени Притули та гроші його коханої – ді-джейки Анастасії Топольської. Увечері 6 вересня Мирослава Гонгадзе написала на своїй сторінці у Facebook, що у неї сьогодні день розбитих ілюзій і вона втратила віру в людей. "У мене сьогодні день розбитих ілюзій. Я думала що не наївна, що бачу речі тверезими очима, приймаю їх і реальність такою якою вона є. Але ілюзія можливої перемоги правди і віра в людей у мене залишалась. Сьогодні все це розбилося як кришталева люстра, красиво і з шумом", - написала Гонгадзе.

Сергій Лещенко був обраний народним депутатом за списком Блоку Петра Порошенка, а тепер перейшов до партії "Демократичний альянс". Проте з депутатства не вийшов...

За матеріалами УНІАН та ТСН

Коментарі (0)
avatar