Головна › Новини › МЕДИЦИНА
«Дарниця» готова забезпечити Київ засобами дезінфекції
07-Квіт-20 350 0.0 0
Компанія «Дарниця» запропонувала владі Києва виготовити необхідні препарати для дезінфекції.
Під час епідемії коронавірусу для безпеки жителів особливе значення має дезінфекція. Засоби для обробки шкіри та поверхонь важливі як в особистому плані та для кожної домівки, так і в більш масштабному для знезараження місць перебування людей, офісів, транспорту, магазинів.

Компанія «Дарниця», власником якої є бізнесмен Гліб Загорій, випускає фармацевтичну продукцію з 1930 року. Має свої виробничі потужності, сертифікацію та необхідне обладнання, що дозволяє в найкоротші терміни почати випуск необхідних засобів для задоволення потреб жителів Києва.
Підприємство вже бере активну участь у боротьбі з коронавірусною інфекцією та взяло на себе зобов’язання з випуску жарознижуючих та противірусних засобів. Тепер же компанія готова повністю забезпечити потребу столиці у дезінфікуючих агентах.

«Ми вже звернулися до мера Києва та РНБО з проханням вказати, чи існує необхідність в антисептиках та в якій кількості вони потрібні», – говорить Дмитро Шимків, чинний глава Darnitsa Group. Компанія відкрита до діалогу, готова діяти швидко та злагоджено. Потрібні лише конкретні кроки з боку керівництва міста.
В умовах карантину в Україні продовжує працювати транспорт, продуктові магазини, заправки, всі медичні та державні установи. А згідно з останніми постановами також дозволена робота фінустановам та підприємствам, які продають запчастини для техніки та добовий молодняк домашньої птиці.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020г. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» всі працюючі організації зобов’язані дотримуватися санітарних та протиепідемічних заходів, у які входить дезінфекція приміщень.

За повідомленням журналу Journal of Hospital Infection, коронавірус здатний виживати на пластику та металевих поверхнях до трьох діб, до доби на картоні, а також до 12 годин на одязі. При цьому вірус швидко гине під впливом дезінфікуючих речовин. COVID-19 не витримує контакту з ультрафіолетом, спиртом та хлорним вапном. Тому для санітарної обробки поверхонь засоби на їх основі – це найефективніші антисептики.

В якості дезинфікуючого розчину для рук підходять речовини з 70% вмістом спирту. У торгових залах вони можуть використовуватися у спеціальних диспенсерах, а для особистого користування у флаконах з дозаторами. Хлоровмісні антисептики застосовуються для вологого прибирання приміщень та обробки поверхонь з якими стикаються відвідувачі.

В Україні за останній місяць дуже зріс попит на дезінфікуючі засоби та «Дарниця» готова цей попит задовольнити.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:дезінфікуючі засоби, коронавірус, споживач, Медицина, Дарниця


Читайте такожКоментарі (0)
avatar