реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
ЦВК нагадала атрошенкам про відповідальність за підкуп виборців
24-Квіт-12 1234 0.0 0
Центральна виборча комісія нагадала політичним силам, які братимуть участь у виборах до Верховної Ради, що надання безоплатних товарів виборцям є непрямим підкупом.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться в ухваленому сьогодні роз’ясненні ЦВК щодо порядку проведення виборчої агітації.

"Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім тих, що містять партійну символіку і вартість яких не перевищує 3% мінімального розміру заробітної плати), а також на таких умовах послуг, робіт, цінних паперів тощо", - йдеться у роз’ясненні ЦВК.

ЦВК нагадала, що проведення агітації із наданням безкоштовної допомоги виборцям є "непрямим підкупом виборців".

"Особи, винні у порушенні законодавства, притягуватимуться до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності відповідно до порядку, встановленого законом", - підкреслюється у роз’ясненні ЦВК.

Як відомо, регіонал Максим Луцький, екс-секретар Київради Олесь Довгий та інші кандидати в депутати давно помічені в активній роздачі подарунків виборцям. Інформує Українська правда.

На Чернігівщині роздаванням продуктових пакетів відзначився Владислав Атрошенко.
Події і коментарі


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Владислав Атрошенко, Чернігівський округ, ЦВК, підкуп виборців


Читайте такожКоментарі (0)
avatar