реклама партнерів:
Головна › Новини › Місто
ЦВК вказала ТВК щодо Атрошенка
21-Груд-15 944 1.0 0
Центральна виборча комісія примушує Чернігівську міську виборчу комісію визнати поважними причини відтермінування офіційної реєстрації Владислава Атрошенка Чернігівським міським головою або призначити повторні вибори.

Так, 16 грудня, новообраний міський голова Чернігова Владислав Атрошенко звернувся до ЦВК з проханням визнати бездіяльність Чернігівської міської виборчої комісії.

ЦВК визнала бездіяльність Чернігівської міської ТВК, щодо неприйняття рішення за результатами розгляду заяви Владислава Атрошенка стосовно відтермінування подачі документів. Про це інформує сайт Чернігівщина: події і коментарі

Окрім цього, своєю постановою від 18 грудня, ЦВК зобов’язала Чернігівську міську виборчу комісію до 22 грудня 2015 року включно розглянути заяву Атрошенка та прийняти одне з рішень, передбачених частиною другою статті 89 Закону України "Про місцеві вибори", а саме:

1. Про визнання причин поважними і встановити інший строк виконання зазначених вимог:
2. Про відмову у визнанні цих причин поважними.

Крім того частиною шостою статті 89 Закону встановлено, що "у разі невиконання без поважних причин та у строки, передбачені частинами першою та другою цієї статті, особою, обраною на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, вимог частини першої цієї статті територіальна виборча комісія приймає рішення про визнання особи такою, що відмовилася відповідно від посади сільського, селищного, міського голови, старости, та призначає повторні вибори відповідно сільського, селищного, міського голови, старости."

Нагадаємо, що своєю заявою Владислав Атрошенко просив Чернігівську міську ТВК відтермінувати подання документів, необхідних для реєстрації його Чернігівським міським головою, оскільки Верховна Рада і досі не зняла з нього повноваження народного депутата.

Під час засідання ТВК, 10 грудня, члени комісії взагалі не змоги прийняти будь-якого рішення щодо заяви Атрошенка. Тоді, під час розгляду питання по суті, між членами виборчої комісії виникли розбіжності. Частина членів ТВК наголошувала на тому, що необхідно дочекатися роз’яснень Центральної виборчої комісії, як виходити із ситуації, коли Владислав Атрошенко, без рішення комісії про реєстрацію, був проголошений міським головою.

Водночас, довірені особи Атрошенка переконували членів виборчої комісії, що два процеси, а саме, набуття повноважень міського голови та задоволення його заяви про відтермінування подачі документів, не пов’язані між собою.

Проте, з 13 присутніх членів ТВК лише п’ятеро підтримали рішення про задоволення заяви Владислава Атрошенка.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Владислав Атрошенко, ЦВК, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar