Головна › Новини › Спецакції
Читацька рада "Сіверщини": "Газета робиться професійно!"
27-Трав-13 1583 3.0 0
Розширене засідання редакційної ради газети "Сіверщина" цього разу пройшло за участі найактивніших читачів, які написали свої пропозиції щодо покращення газети.

Голова редакційної ради Петро Антоненко зауважив, що "Сіверщина" -- єдина газета в області, яка дає цілими сторінками слово своїм читачам.

І на зібранні вони не забарилися з пропозиціями. Зокрема, Олександр Штань пропонує частіше нагадувати історію київської церкви, формувати думку читачів щодо майбутнього Президента у виборах 2015 року, відмовитися від політики помітного антисемітизму, висвітлювати роботу громадських організацій.

Схожі пропозиції у Маргарити Богданової: "Розповідати про невідоме з історії міст і сіл області, завести дитячу сторінку, писати про письменників сучасних -- таких, як Жадан, Забужко, брати Капранови".

Любов Бобок просить більше писати про політиків - зрадників, про те як і чому не діє закон про пільги дітям війни.

На теми фашизму розмірковував на зустрічі читач В.Харченко. А народний художник Володимир Ємець, похваливши газету, яка "робиться професійно", все ж порадив більше писати про молодь.

Володимир Ємець під враженням від міських зборів "Просвіти" наголосив: "Дехто звинувачує "Сіверщину", що вона поєдналася з українськими комерсантами. Та за це хвалити її треба!".

Головний редактор газети "Сіверщина" Василь Чепурний подякував читачам за активне переживання щодо долі газети, наголосивши: "Ми -- єдина газета, яка живе виключно за рахунок передплати і реклами. Тому ми просто змушені любити і шанувати наших читачів. Допомагайте нам робити цікаву газету!".


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Василь Чепурний, Сіверщина, Петро Антоненко, Просвіта, Чернігів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar