Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Chernihiv Jazz Open приходить з бабиним літом
30-Сер-15 904 0.0 0
У нелегкі часи люди потребують більше позитиву та, як ніколи, відчувають фальш. За шість років команда фестивалю набула якості міцних професіоналів, тому впевнено бере на себе цю справу.

Фестиваль проходить, як зрозуміло з назви, у Чернігові – старовинному затишному місті на чарівній Десні. Початок осені – найромантичніша пора, сутінки року, шпаринка між світами – жовте листя під ногами, павутиння, ще тепле сонце... Та джаз. Звичайно, джаз! Стародавній Чернігів з його монастирями, церквами, гарматами на Валу та курганами дохристиянських часів, просякнутий джазом більше, ніж можна припустити, якщо дивитись на відстані.

Усі фестивальні події проходять у центрі міста – на Красній площі. На ній розташовано Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, сцена якого є головною сценою фестивалю. Чудова акустика, оформлення сцени, зручні сидіння… театр, з усіма його принадами та особливою атмосферою, завжди є театром, тому не будемо розповідати зайвого.

Поруч з театром міститься невеличка відкрита Зелена сцена, яка під час фестивалю стає Джазовою та приймає молоді колективи і всіх бажаючих їх почути. Концерти на Джазовій зеленій сцені абсолютно вільні для відвідування без жодних обмежень.

Цього року ми також вирішили не проводити наш карнавал – Джаз-парад, бо для карнавалу ще не час, проте зосередились на серйозній надихаючій музиці та естетичному задоволенні наших гостей.

Програму Шостого фестивалю Chernihiv Jazz Open традиційно сформовано з джазової музики з етнічним забарвленням, джазу, який можна назвати традиційним, та новаторського напряму. Градації – від музики на межі розважальної до серйозних розгорнутих творів. Сподіваємось, кожний поціновувач джазу знайде для себе щось цікаве та отримає задоволення. Якість гарантуємо. (посилання на програму: http://www.chejazz.info/#program)

Ще один цікавий момент є в тому, що шостий фестиваль проходить під час святкування Дня міста та його включено до офіційних урочистих заходів. Тобто, окрім того, що фестиваль пропонує найцікавезну програму, він стає ще статусним заходом. Що це значить? Це значить, що квитки в касах можуть закінчитися досить швидко. (посилання: http://www.chejazz.info/tickets)

А ще під час Дня міста Чернігів вирує подіями, які відбуваються по черзі та одночасно у багатьох місцях, життя стає ще цікавішім, резон завітати на фестиваль – ще вагомішім. Тож до зустрічі, шановні друзі, чекаємо на вас!

Джаз та бабине літо в Чернігові!Теги:джаз, День Чернігова, фестиваль, бабине літо


Читайте такожКоментарі (0)
avatar