Чернігівсько- Дубинська ікона викликала на Донеччині дощ
![](https://siver.com.ua/_nw/124/s69747122.jpg)
З самого початку богослужінь біля цієї ікони зібралась велика кількість віруючих. Вже після перших днів відвідування св. ікони багато віруючих засвідчили зцілення від своїх душевних і тілесних недугів. У місті Комсомольське Старобешівського району настоятель храму на честь св. Серафима Саровського разом зі своїми парафіянами побачили мироточення цїєї святині.
У храмі Св. Рівноапостольної Княгині Ольги, що у м. Маріуполь, на молебень до Пресвятої Богородиці прийшло декілька тисяч вірян, серед яких було духовенство та парафіяни інших християнських конфесій. До святого образу приклонялись також у кафедральному храмі Св. Філарета Милостивого у м. Донецьк, у храмі Св. Архангела Михаїла смт. Тельманове, та в храмі Пресв. Трійці у м. Горлівка. Усюди, де побувала ікона Богородиці, відразу починався довгоочікуваний дощ. Про це повідомив офіційний сайт Чернігівської єпархії.
Читайте також |
Коментарі (0) |