Чернігівські рухівці обговорили свої завдання
![](/_nw/194/s43067259.jpg)
Рухівці головою чернігівської міської організації знову обрали Сергія Чернякова, громадського активіста, ученого секретаря Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Обрано також заступників голови — Ганну Галковську, Анатолія Шацького і Олександра Даценка та раду міської організації НРУ.
Одним із головних завдань чернігівські рухівці визначили розбудову партійних осередків. Основні напрямки роботи організації: екологічний, освітній, молодіжний, підтримка підприємництва, збереження історичної забудови міста.
Прес-служба Чернігівської міської організації НРУ.
Читайте також |
Коментарі (0) |