Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ
Чернігівщині потрібен "Козацький"
09-Груд-10 1010 0.0 0
Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області продовжуються роботи по створенню національного природного парку «Дніпровсько-Деснянське міжріччя» на базі існуючого регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», розташованого на території Козелецького району. З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено 99 тис. грн. на розробку проекту створення парку.

Спеціалісти Держуправління 7 грудня на виїзній нараді до Менського району провели розгляд первинних матеріалів щодо створення на території 3 районів Чернігівської області регіонального ландшафтного парку «Козацький», орієнтовною площею 10 тис. га.

Станом на 01.12.2010 року природно-заповідний фонд області нараховує 656 об’єктів загальною площею 253,2 тис. га, що становить 7,6 % площі області (відповідно середній відсоток заповідності по Україні – 5,1 %). Встановлено в натурі (на місцевості) межі 10 об’єктів загальнодержавного значення, що складає 84,2 % від площі обласних об’єктів загальнодержавного значення та 380 об’єктів місцевого (42,9 % від площі об’єктів місцевого значення).

«Реалізація національної екологічної політики щодо розвитку та збереження природно-заповідного фонду Чернігівської області є пріоритетними для Держуправління», - вважає начальник відділу заповідної справи та екомережі Т.Дадашева.
Наталія РадченкоДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Екологія, межиріччя, заповідник, Чернігівська область


Читайте такожКоментарі (0)
avatar