Чернігівець -- чемпіон Європи!
![](https://siver.com.ua/_nw/124/16975292.jpg)
Участь у змаганнях взяло близько 60 учасників з України, Росії, Польщі, Молдови та Азербайджану.
Варто додати, що змагання під егідою Всесвітньої асоціації пауерліфтингу включають в себе кілька дивізіонів. Одна з них – «military» - турнір, який передбачає змагання між військовослужбовцями, правоохоронцями та спецпризначенцями різних країн світу.
У ваговій категорії до 75 кілограмів Василь Пашкевич набрав 527 кілограмів у жимі штанги лежачи, присіданні з вагою та становій тязі. За чемпіонство у важкоатлетичному триборстві військовий спортсмен отримав звання «Майстер спорту України».
- Я отримав те, до чого готувався майже цілий рік – звання «майстра спорту України», - сказав старший лейтенант Пашкевич. – В наступному році відбудеться чемпіонат світу з пауерліфтингу, де я намагатимуся вибороти призове місце у своєму дивізіоні та завоювати «Майстра спорту України» у жимі штанги лежачи.
Віктор АНУФРІЄВ
Читайте також |
Коментарі (0) |