реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Будівництво української «Рубльовки» реклами не потребує
04-Вер-13 3537 0.0 0
Схоже, під Києвом назріває будівництво українського аналогу російського елітного селища «Рубльовка». Принаймні, такі висновки можна зробити зі слів Сергія Клюєва, який сьогодні на прес-конференції повідомив обставини придбання ним 100% компанії «Танталіт», яка, як відомо, володіє низкою об’єктів нерухомості на території резиденції «Межигір’я».

Зі слів Сергія Клюєва, сума контракту з придбання контрольного пакету корпоративних прав компанії «Танталіт», що орендує 127 га землі в селі Нові Петрівці, склала 146 мільйонів гривень та була придбана у донецького підприємця Ігоря Гуменюка.

На думку Клюєва, придбання землі і нерухомості неподалік від місця проживання Президента Віктора Януковича є вигідним капіталовкладенням, оскільки він збирається реалізувати на території «Межигір'я» великий інфраструктурний проект під робочою назвою «Нові Петрівці». Сергій Клюєв також повідомив, що перед підписанням контракту з придбання компанії, він провів зустріч з Главою держави від якого не отримав заперечень, а навпаки тільки схвалення такому сусідству.

Що ж, схоже, брати Клюєви залишаються людьми, які забезпечуватимуть життєвий простір Віктора Януковича, а тому можуть розраховувати і на політичні дивіденди. Принаймні, у вищих політичних і бізнесових колах вже активно обговорюють тему політичного майбутнього Клюєвих в контексті повторення феномену братів Качинських.


ХайВей


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Качинські, Межигір'я, Клюєви, Рубльовка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar