реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Обстріл Москви: радість росіян і істерика Соловйова

Речник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік заявив, що ООН засуджує будь-які атаки на цивільні об’єкти, проте атаки дронів на Москву неможливо порівняти з щоденними обстрілами Києва.

Атака дронів на Москву викликала переполох у московського керівництва. Навіть Путін визнав недосконалість російської ППО. І хто би міг подумать, що через рік від початку Широкої війни, від Бучі та Ірпеня, від катівень у Ягідному та Куп'янську російський фюрер буде бідкатись про захист неба Москви?!

Натомість прості росіяни так радіють обстрілам Москви, що мусив істерично реагувати навіть головний пропагандон Кремля Соловйов. Адже вони в коментарях накидали радісних вигуків, підтримуючи ЗСУ, які вдарили не просто по Москві, а по Рубльовці, де живуть олігархи. Один дрон впав навіть за 3 кілометри від особняка Путіна.

Соловйов став верещати, що на Рубльовці живуть також росіяни - овва, це ж хто там росіяни?! Покажіть хоч одного! Та й сам же Соловйов такий росіянин - у нього тільки прізвище російське, а паспорт є ізраїльський, на озері Комо в Італії мав дві вілли, які вже, щоправда, конфісковані італійським урядом. "Тожеросіяни", ага!

Власне, реакція простих росіян на обстріли Рубльовки яскраво свідчить про розлом російського суспільства напередодні розпаду Росії.

Василь ЧЕПУРНИЙТеги:широка війна, Соловйов, Рубльовка, розпад Росії, режим Путіна, москва


Читайте такожКоментарі (0)
avatar